O proszę....
może nie jest perfekcyjna, jakieś tam nitki latają na zdjęciu, ale jest odpowiedni obrazek, jak na początek, taki bym w większym rozmiarze chciała gdzieś zakupić, może któraś z Was ma jakiś namiar na fajne materiały z ciekawymi motywami, to poproszę podpowiedzcie...
dziś mroźny poranek i słońce jednocześnie... życzę miłego dnia i tyle szczęścia ile się da... wziąć....






































